image
attachment-Ceka-Preci-Line

CEKA-PRECI-LINE w Polsce

HISTORIA  - OMNI SCALA – CEKA

 

W 1992 roku  belgijska firma zajmująca się realizacją zleceń protetycznych na rynku europejskim, zleciła nam rozpoznanie możliwości wykonywania  prac protetycznych w Polsce.

Przygotowaliśmy stosowną analizę rynku. W trakcie prowadzonego recherche nawiązaliśmy  kontakty z wieloma osobami z branży, których nazwiska w dziedzinie protetyki dentystycznej były znane, a po transformacji rynkowej stały się ich prawdziwie niekwestionowaną marką.

Wynik opracowania trafił do belgijskiego depotu  dentystycznego ALPHADENT w  Antwerpii, zarządzającego marką CEKA-REVAX-ATTACHMENT i PRECI-LINE SYSTEM.  Dieter Mayer - ówczesny szef eksportu zainicjował spotkanie i niezwłocznie odwiedził  Wrocław. Po rozmowach zaproponował firmie OMNI SCALA współpracę na zasadzie wyłącznej reprezentacji CEKA w Polsce.

Barbara i Peter Klinkert wraz z adiunkt Akademii Medycznej we Wrocławiu - Panią dr Teresą Maślanka, przy merytorycznym wsparciu szefa exportu ALPHADENT oraz  zaangażowniu  mistrza techniki dentystycznej Klaus’a Urbanka, Rudi’ego Beckers’a, a od 1993 po dzień dzisiejszy Tomasza Ciaputy z Krakowa, rozpoczęła się intensywna praca tworząca historię CEKA w Polsce.

Wykonane liczne tłumaczenia informacji specjalistycznej na j. polski, udział każdego roku pod szyldem  CEKA w ogólnopolskiej imprezie targowej, początkowo SALMED w Poznaniu,  a następnie CEDE w Łodzi,  regularnie prowadzone prezentacje dla lekarzy stomatologów oraz praktyczne szkolenia techników dentystycznych w zakresie stosowania rozwiązań opartych na  zatrzaskach CEKA-REVAX i  PRECI-LINE - SYSTEM to wkład, który obecnie procentuje.

Wysokiej jakości - made in Swiss - produkty służące do estetycznego połączenia protezy z własnymi zębami pacjenta takie jak:  zatrzaski REVAX,  zasuwy  PRECI-VERTIX, kładki PRECI-HORIX,  kulki PRECI-CLIX, PRECI-CLIP, PRECI-SAGIX i wkłady dokorzeniowe  dla lekarzy  PRECI-POST z linii CEKA-PRECI-LINE, aż po  obecnie stosowane konstrukcje utrzymujące na implantach,  były częścią składową procesu branding’u CEKA z uzyskanym rezultatem pozycji nr 1 w Polsce.

CEKA-PRECI-LINE SYSTEM od ponad 50 lat uchodzi za synonim wysokiej jakości i solidności w branży protetyki dentystycznej. Jest efektem długiej i pozytywnej pracy pomiędzy stomatologiem i technikiem oraz producentem.

Komfort i zwiększenie poczucia pewności siebie u pacjenta, estetyka oraz stabilność wyjmowalnych protez zębowych są podstawowym celem stałego doskonalenia systemu CEKA-PRECI-LINE SYSTEM. Zarówno prosta obróbka jak i szczegółowe instrukcje pomagają zrozumieć oraz ocenić jego wygodę i łatwość stosowania.

 Zakres oferty CEKA-PRECI-LINE - zatrzaski REVAX - zasuwy - VERTIX - sprężyste zaczepy kulkowe - CLIX - SAGIX i wiele innych materiałów dla technika i lekarza..